Kalendarium - maj 2017

Co nas czeka w maju 2017...

 

Cały miesiąc

740- Nabożeństwa majowe

1
(poniedziałek)

Święto Pracy. Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

2
(wtorek)

Długi weekend majowy. Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

2 -11
(wt. - czw.)

Wyjazd do Niemiec w ramach wymiany młodzieży

3
(środa)

Uroczystość Królowej Polski oraz Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Udział delegacji uczniów szkoły w uroczystościach miejskich. Dzień wolny od zajęć dydaktyczno- wychowawczych

4
(czwartek)

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

5
(piątek)

640- Msza Święta- I piątek miesiąca

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

7
(niedziela)

I Komunia Święta w parafiach NMP Królowej Polski w Wacławicach, Podwyższenia Krzyża w Łazach 

8
(poniedziałek)

900 –  Finał Miejskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego;
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu

10
(środa)

Msza Święta za Ojczyznę w Opactwie Sióstr Benedyktynek

Wyjście klasy II b do Miejskiej Biblioteki Publicznej na lekcję biblioteczną

Wyjazd grupy 0b do Helusza (las)

11
(czwartek)

Ogólnopolski Konkurs chemiczny ALBUS dla uczniów gimnazjum

Wycieczka  grupy 0a do Nadleśnictwa w Koniaczowie

12
(piątek)

XIII Regionalny Festiwal Piosenki Malin Koszyk;
Centrum Kultury i Promocji w Pruchniku

Szkolny Turniej Szachowy

Występ okolicznościowy klasy IIa z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja dla klas 0-III oraz klas IV-VI

14
(niedziela)

Msza Święta w intencji solenizantów: p. Angeliki Staroń, p. Justyny Strzelec, p. Roberta Susa, p. Agnieszki Sudoł, p. Moniki Romankiewicz-Pawełek, p. Zofii Kulnianin, p. Joanny Rzym, p. Magdaleny Robins i p. Magdaleny Sznajder

I Komunia Święta w Jarosławiu w parafiach: Bożego Ciała, Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Bolesnej oraz w parafiach Świętego Ducha w Przeworsku, Świętego Józefa w Muninie, Świętego Brata Alberta w Szówsku oraz w Parafii w Pruchniku

15
(poniedziałek)

Wycieczka grupy 0b do Łańcuta i Markowej w ramach „Zielonej Szkoły”

900 - Wyjście klasy VI do Piekarni w Muninie

16
(wtorek)

Test Umiejętności Trzecioklasisty z Nową Erą z języka polskiego

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne klasy II a

17
(środa)

Test Umiejętności Trzecioklasisty z Nową Erą z matematyki

21
(niedziela)

I Komunia Święta w  parafiach Świętego Walentego i Narodzenia NMP w Wiązownicy, Świętego Wawrzyńca w Radymnie oraz w Parafii Świętego Michała Archanioła w Surochowie

22-23
(poniedziałek-wtorek)

XXII Artystyczne Spotkania dzieci i młodzieży 2017 „Jak dobrze wstać skoro świt” – występy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum; MOK Jarosław

23
(wtorek)

1400- II etap konkursu Mistrz Matematyki; zakwalifikowani: Patryk Wawrzyszko i Kornel Adamik z kl. VI; SP nr 10 w Jarosławiu

28
(niedziela)

I Komunia Święta w  parafiach NMP w Oleszycach oraz  Niepokalanego Serca NMP w Pawłosiowie

1215 – Marsz dla Życia i Rodziny

29-30
(pon.-wt.)

Wycieczka klasy II b do Krakowa oraz Jury -  Doliny Kluczwody

29-31
(pon.-śr.)

Wycieczka klas IV, V, VI do Lublina i okolic

31
(środa)

Wycieczka klasy II a w Bieszczady

Wycieczka klas I a i I b do Przemyśla

31 maja- 2 czerwca
(środa – piątek)

Wycieczka klas I i II gimnazjum do Wrocławia 

 

Dyżur nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum dla rodziców

 

Szkolny Konkurs  „Małe Sacrum” dla uczniów szkoły podstawowejw kategoriach klas I-III oraz klas IV-VI

 

1500- Spotkanie wychowawców

Kalendarz

Listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2