Dzień Edukacji Narodowej w naszej Szkole

13 października społeczność Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum Sióstr Niepokalanek świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, celebrowaną przez Ks. Michała Kozaka. Wszyscy modliliśmy się za nauczycieli, wychowawców oraz pozostałych pracowników Szkoły.

Po Mszy Świętej klasa III gimnazjum zaprosiła nas na obejrzenie zabawnej części artystycznej, przygotowanej pod opieką P. Jacka Gwoździa. Zaskoczenie wywołał fakt, że najstarsi uczniowie w jednej chwili byli w stanie wcielić się w role małych dzieci. A niektórym wyszło to zaskakująco dobrze… J

Miejmy nadzieję, że życzenia przekazane w tym dniu spełnią się w stu procentach i każdemu z nauczycieli dopisze zdrowie i humor aż do końca roku szkolnego, przy czym nie będą musieli zmagać się ze szkolnymi problemami oraz innymi przeciwnościami losu.

Anna Godos