Kalendarium - listopad 2017

Co nas czeka w listopadzie 2017...

 

1
(środa)

Uroczystość Wszystkich Świętych

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

2
(czwartek)

Dzień Zaduszny- Uroczystość wszystkich wiernych zmarłych 

3
(piątek)

640- Msza Święta- I piątek miesiąca

1230 -Kuratoryjny konkurs z  przyrody (etap szkolny) dla uczniów szkoły podstawowej

6
(poniedziałek)

Festiwal „Piosenka w mundurze”- etap drugi; Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek

Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku 2017”;  MOK

1300 - XXII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego lata od 1887 do 1922; etap szkolny

7
(wtorek)

Zawody Szachy Drużynowe (etap rejonowy); Krasiczyn

1230 -Kuratoryjny konkurs z  historii (etap szkolny) dla uczniów szkoły podstawowej

1700 - Wykład dla Rodziców i Nauczycieli „Blaski i cienie wychowania”. Po wykładzie dyżur nauczycieli dla rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum w godzinach  od 1800 do 1900

9
(czwartek)

Wycieczka klas I, IIIa i IV do Lublina

10
(piątek)

800 – Badania przesiewowe uczniów klasy I w kierunku ryzyka dysleksji

900- Msza Święta z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Po Mszy Św. okolicznościowy występ z okazji Narodowego Święta Niepodległości

1700 - Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku 2017”;  Koncert laureatów; MOK

Msza Święta w Opactwie Sióstr Benedyktynek połączona z występem w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum 

11
(sobota)

Narodowe Święto Niepodległości – udział delegacji z pocztem sztandarowym  w miejskich obchodach uroczystości

13
(poniedziałek)

900 – IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski  „A to Polska właśnie…”

14
(wtorek)

Bal jesienny „Po drugiej stronie lustra”

16
(czwartek)

XIII edycja Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego oraz VII edycja Konkursu Plastycznego Namaluj Poezje Adama Mickiewicza; ZSOiZ w Radymnie

17
(piątek)

Lekcja w MOK –u dla klas I, IIa, IIb, V i VI

18
(środa)

Kuratoryjny konkurs historyczny dla gimnazjum:

Mikołaj Sitko z kl. II, Kacper Pałys z kl. III, Wiktoria Rajzer z kl. III - zakwalifikowani do etapu rejonowego

Kuratoryjny konkurs z matematyki dla szkoły podstawowej:

Kornel Adamik z kl. VII - zakwalifikowany do etapu rejonowego

22
(środa)

Próbny egzamin gimnazjalny z części humanistycznej

Szkolenie z programowania dla nauczycieli klas 0-VII szkoły podstawowej

23
(czwartek)

Próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej

24
(piątek)

Próbny egzamin gimnazjalny z części językowej

26
(niedziela)

Msza Święta w intencji solenizantów:  p. Janusza Kasprzaka, p. Barbary Buczkowskiej, p. Barbary Dzierżak, p. Barbary Hajko, p. Barbary Lemiech, p. Tomasza Dudy i p. Ewy Raróg

28
(wtorek)

800 – Zajęcia z ekologii dla klasy III b; Biblioteka Miejska w Jarosławiu

1500 – Spotkanie wychowawców

30
(czwartek)

Imieniny ks. Prałata A. Surowca (parafia);występ  artystyczny uczniów naszej szkoły

Kalendarz

Listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1