„Po drugiej stronie lustra”

Tegoroczny bal jesienny odbył się 14 listopada. W związku z remontem sali, w której odbywają się zajęcia taneczne, tematyka imprezy nawiązała do nowych, ogromnych luster. Zabawę rozpoczęli najmłodsi, przedszkolaki i dzieci z klas I-III, potem przyszedł czas na młodzież z klas IV-VI. Większość uczniów przybyła w pięknych, baśniowych przebraniach. Wśród nich dominowały księżniczki i koty w kapeluszach.  Siostra Imelda zadbała o oprawę muzyczną i organizowała konkursy i zawody w przerwach miedzy piosenkami.  Uczniowie bawili się chętnie i z radością, widać było wyraźnie, że taki bal to świetny sposób na relaks i wspólne spędzenie czasu.

Wieczorem swoją dyskotekę miały klasy najstarsze. Pan Robert Sus zajął się dźwiękiem a młodzież z wielkim entuzjazmem rozpoczęła zabawę. Przy rytmach najnowszych i nieco starszych hitów wszyscy tańczyli do bardzo późnego wieczora. Chętnych do dalszych harców było wielu!

Z utęsknieniem czekamy na bal karnawałowy, oby był równie udany!