Podziękowanie za kiermasz świąteczny

W dniach 12-13 grudnia br. w naszej szkole odbył się tradycyjny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele włączyli się z entuzjazmem w tę szlachetną akcję, przynosząc własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe i słodkie wypieki. Chętnych do zakupu było wielu, największym powodzeniem cieszyły się słodkości, choć nie zabrakło amatorów wyjątkowych ozdób i świątecznych dekoracji. Wspólnymi siłami udało się zebrać imponującą kwotę 5684,08 zł. Taka suma cieszy tym bardziej, że będzie stanowić uzupełnienie dotacji z Fundacji PZU oraz Fundacji Lux Veritatis. Obie organizacje wspierają finansowo projekt rozbudowy naszego palcu zabaw. Planowany montaż urządzeń i innych elementów placu ma się odbyć już w kwietniu 2018 roku.  Nasi wychowankowie będą mogli z niego korzystać wraz z nadejściem ciepłych dni.

W tym miejscu składamy z głębi serca płynące-Bóg zapłać  dla wszystkich, którzy dołożyli starań, by tegoroczny kiermasz mógł się tak efektownie odbyć a jego owoce były tak okazałe.