Kalendarium - styczeń 2018

Co nasz czeka w styczniu 2018...

 

1
(poniedziałek)

Nowy Rok Kalendarzowy.

Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki

2
(wtorek)

Powrót uczniów do szkoły po zimowej przerwie świątecznej

3
(środa)

15 00- Spotkanie wychowawców

5
(piątek)

640- Msza Święta- I piątek miesiąca

6
(sobota)

Uroczystość Trzech Króli - udział delegacji w uroczystościach miejskich „Pochód Trzech Króli”

8
(poniedziałek)

Ogólnopolski konkurs Olimpusek – sesja zimowa ze sprawności zintegrowanych dla klas I i IIIa 

Zawody sportowe piłka ręczna dziewcząt

10-11
(środa-czwartek)

XXI  Spotkania teatralne. Jasełka 2018. Występ uczniów klasy IIIb; MOK Jarosław

10
(środa)

XXIII Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887-1922” – Mikołaj Sitko z kl. II zakwalifikowany do etapu rejonowego

Próbny egzamin gimnazjalny z części humanistycznej

Msza Święta za Ojczyznę w Opactwie Sióstr Benedyktynek

11
(czwartek)

Próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej

900 - Przedstawienie teatralne on-line  „Królewna z drewna” z Teatru Lalek Arlekin w Łodzi

12
(piątek)

Próbny egzamin gimnazjalny z części językowej

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek/

Konkurs Wiedzy o bł. Marcelinie Darowskiej dla klas IV-VII  i gimnazjum oraz Konkurs Plastyczny o bł. Marcelinie Darowskiej dla klas 0-III

13
(sobota)

Kuratoryjny konkurs historyczny -  Wiktoria Rajzer z kl. III i Kacper Pałys z kl. III – zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

14
(niedziela)

Msza Święta w intencji solenizantów:  p. Agnieszki Kolasińskiej i p. Jacka Gwoździa

16
(wtorek)

Święto Patronalne Szkoły (urodziny i imieniny bł. Marceliny Darowskiej) 900- Msza Święta

18
(czwartek)

Kuratoryjny konkurs fizyczny -  Wiktoria Rajzer z kl. III i Zofia Słowik z kl. III – zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego

Wyjazd klas V i VI do Fabryki Czekolady w Korczynie

20
(sobota)

1800  - Koncert kolęd z udziałem uczniów naszej szkoły; Wydział Kultury i Promocji Miasta Jarosławia

21
(niedziela)

Dzień Babci i Dziadka.

1000- Msza Święta. Po Eucharystii część artystyczna i poczęstunek

22
(poniedziałek)

Wyjazd klasy III a do Pałacu w Sieniawie na lekcję historii

Zawody piłki nożnej „Śladami Bogdana Zająca” dla uczniów szkoły podstawowej

23
(wtorek)

1500- Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna dla szkoły podstawowej

24
(środa)

1500- Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna dla gimnazjum

25
(czwartek)

17 00 - Wykład dla Rodziców i nauczycieli pt.: „Nowy Rok. Nowe siły – nowe wyzwania”.

Po wykładzie dyżur nauczycieli dla rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum w godzinach 1830 – 1930

29 stycznia-
09 lutego
(pon. -pt.)

Ferie zimowe

12 lutego

15 00 – Spotkanie wychowawców