Wyniki konkursów

Osiągnięcia z bieżącego roku szkolnego:

 

8 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

  • Aleksandra Kulikowska z kl. I – bardzo dobry wynik

 

25 maja
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Zofia Słowik z kl. II - wyróżnienie

15 maja
Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na etapie powiatowym

III miejsce dla reprezentacji Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Katarzyna Strzępek z kl. I
  • Paweł Hudycz z kl. I
  • Krzysztof Kałamarz z kl. I

 

11 maja
XXVII Konkurs Piosenki O Złoty Klucz do Sławy

II nagroda dla zespołu wokalnego Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Maria Wiśniewska z kl. II
  • Natalia Lasek z kl. II
  • Alicja Lasek z kl. II
  • Izabela Gilarska z kl. II
  • Julia Nowak z kl. II
  • Emilia Gałuszka z kl. II
  • Julia Kiper z kl. II
  • Wiktoria Rajzer z kl. II
  • Katarzyna Toborowicz z kl. II
  • Maria Dąbrowska z  kl. II
  • Aleksandra Oczoś z kl. II

 

11 maja
Konkurs plastyczny „Adam Chmielowski – znany, nieznany?”

  • Julia Nowak z kl. II – wyróżnienie

 

10 maja
Ogólnopolski konkurs polonistyczny Galileo

  • Dominika Brzuchacz z kl. III – laureat (10 miejsce)
  • Julia Duszko  z kl. III – wyróżnienie (11 miejsce)
  • Aleksandra Winiarz z kl. III – wyróżnienie (12 miejsce)
  • Julia Gwóźdź z kl. III – wyróżnienie (13 miejsce)
  • Jakub Perczyk z kl. III – wyróżnienie (15 miejsce)
  • Weronika Oronowicz z kl. III – wyróżnienie (15 miejsce)

 

8 maja
Finał Miejskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce dla reprezentacji Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Katarzyna Strzepek z kl. I
  • Paweł Hudycz z kl. I
  • Krzysztof Kałamarz z kl. I

 

5 kwietnia
Konkurs czytelniczy „Książka inne niż wszystkie”

  • Justyna Homa z kl. I – I miejsce (kat. szkoła gimnazjalna)

 

4 kwietnia
Konkurs plastyczny na Kartkę Wielkanocną z Motywem Jarosławia

  • Julia Nowak z kl. II – I miejsce

 

28 marca
Konkurs gimnazjalny o Austrii „Ȍsterreich – Land Und Leute”

  • Julia Gwóźdź z kl. III- I miejsce
  • Weronika Oronowicz z kl. III – I miejsce

 

25 marca
XVIII Wojewódzki konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”

  • Maria Wiśniewska z kl. II – II miejsce (kat. poezja śpiewana)
  • Izabela Gilarska z kl. II – wyróżnienie (kat. poezja śpiewana)

 

13 marca
Kuratoryjny Konkurs języka niemieckiego

  • Julia Gwóźdź z kl. III – finalistka
  • Aleksandra Winiarz z kl. III- finalistka
  • Jagoda Szymczak z kl. III – finalistka

 

1 marca
Powiatowa Gimnazjada „Piłka ręczna-dziewcząt”

IV miejsce dla drużyny Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek

 

 22 lutego

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święta Paula Montal- Serce gotowe do dawania”

  • Julia Nowak z kl. II – wyróżnienie

 

11 stycznia
Miejska Gimnazjada 2016/2017 w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Natalia Lasek z kl. II
  • Alicja Lasek z kl. II
  • Julia Kiper z kl. II
  • Oliwia Pyz z kl. II
  • Emilia Gałuszka z kl. II
  • Maria Wiśniewska z kl. II
  • Aleksandra Kielczyk z kl. II
  • Aleksandra Kulikowska z kl. II
  • Wiktoria Rajzer z kl. II

20 grudnia
Konkurs wiedzy technicznej „sapere aude” odważ się być mądrym

Zakwalifikowani do II etapu:

  • Dominika Brzuchacz z kl. III
  • Grzegorz Lasek z kl. III
  • Jakub Perczyk z kl. III

 

16 grudnia
Szkolny konkurs czytelniczy „Cud Bożego Narodzenia – historia i polskie zwyczaje świąteczne”

  • Julia Duszko z kl. III – I miejsce
  • Julia Nowak z kl. II – I miejsce
  • Paweł Hudycz z kl. I –I miejsce
  • Maja Kołodziejczyk z kl. I – II miejsce
  • Katarzyna Toborowicz z kl. II – II miejsce
  • Maria Dąbrowska z kl. II – II miejsce
  • Julia Gwóźdź z kl. III – II miejsce
  • Karolina Chmielowicz z kl. III – II miejsce
  • Katarzyna Strzępek z kl. I – III miejsce
  • Oliwia Pyz z kl. II – III miejsce
  • Karolina Lazar z kl. III – III miejsce
     

14 grudnia
Miejska gimnazjada 2016/2017 w piłce ręcznej w kategorii chłopców

VI miejsce dla reprezentacji Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Jakub Perczyk z kl. III
  • Jakub Siemiński z kl. III
  • Grzegorz Lasek z kl. III
  • Jan Karkowski z kl. III
  • Paweł Hudycz  z kl. I
  • Tomasz Fludziński z kl. I
  • Kacper Pałys z kl. II
  • Krzysztof Wrucha z kl. II
  • Damian Kobyliński  zkl. II
  • Hubert Borowiecki z kl. I

 

12 grudnia
Konkurs czytelniczy z okazji 1050-lecia Chrztu Polski i Roku Henryka Sienkiewicza

  • Katarzyna Toborowicz  zkl. II- wyróżnienie
  • Małgorzata Kłak z kl. II- wyróżnienie
  • Justyna Homa z kl. I – wyróżnienie

 

6 grudnia
Konkurs plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową z motywem Jarosławia 2016

  • Julia Nowak z kl. II – I miejsce

 

5 grudnia
Ogólnopolski Konkurs Multitest z matematyki CES

  • Zofia Słowik z kl. II – wyróżnienie (12 miejsce)

 

24 listopada
VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu „A to Polska właśnie…”

  • Angelika Szwarc z kl. III – wyróżnienie (kat. recytacja)
  • Izabela Gilarska z kl. II- I miejsce (kat. piosenka)
  • Maria Wiśniewska z kl. II – wyróżnienie (kat. piosenka)
  • Justyna Homa z kl. I – I miejsce (kat. twórczość własna)
  • Małgorzata Kłak z kl. II – III miejsce (kat. twórczość własna)

 

18 listopada
Zawody tenisa stołowego o mistrzostwo Jarosławia wśród gimnazjum

IV miejsce dla reprezentacji dziewcząt Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Oliwia Pyz z kl. II
  • Wiktoria Rajzer z kl. II

IV miejsce dla reprezentacji chłopców Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Jakub Perczyk z kl. III
  • Grzegorz Lasek z kl. III

 

10 listopada
Festiwal Piosenki Ojczystej Serce w Plecaku 2016

  • Izabela Gilarska z kl. II – I miejsce (kat. soliści)
  • Maria Wiśniewska z kl. II- III miejsce (kat. soliści)
  • Natalia Lasek z kl. II – wyróżnienie (kat. soliści)

I miejsce dla Zespołu wokalnego Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Maria Wiśniewska z kl. II
  • Emilia Gałuszka z kl. II
  • Aleksandra Oczoś z kl. II
  • Natalia Lasek z kl. II
  • Alicja Lasek z kl. II
  • Julia Nowak z kl. II
  • Maria Dąbrowska z kl. II
  • Izabela Gilarska z kl. II
  • Wiktoria Rajzer z kl. II
  • Katarzyna Toborowicz z kl. II
  • Aleksandra Kulikowska z kl. I
  • Izabela Płocica z kl. I

 

09 listopada
Kuratoryjny konkurs języka niemieckiego

  • Jakub Tkaczyk z kl. III – zakwalifikowany do etapu rejonowego
  • Jagoda Szymczak z kl. III– zakwalifikowana do etapu rejonowego
  • Julia Gwóźdź z kl. III - zakwalifikowana do etapu rejonowego
  • Aleksandra Winiarz z kl. III- zakwalifikowana do etapu rejonowego
     

08 listopada
Kuratoryjny konkurs języka angielskiego

  • Zofia Słowik z kl. II – zakwalifikowana do etapu rejonowego

18 października
Konkurs recytatorski Wawrzynek 2016

  • Maria Dąbrowska z kl. II – wyróżnienie